Záchranná stanice hl. m. Prahy chystá na středu 20. května 2026 vypouštění uzdravených netopýrů v Královské oboře Stromovka. ČESON bude také u toho – v našem infostánku se dozvíte různé zajímavosti ze života letounů a zblízka si prohlédnete ochočené handicapované netopýry. Srdečně zveme! Na akci je třeba se předem registrovat. Více na webu Lesů hl. m. Prahy. Program ČESON je součástí projektu podpořeného hl. m. Prahou.
Netopýři se vrací do Stromovky

