Zajímá vás, podle čeho si samice netopýrů vybírají partnery? A čím se naopak snaží zaujmout netopýří nápadníci své nevěsty? To a další zajímavosti z intimního života nejen našich letounů se dozvíte v dalším díle Netopýřích večírků online. O párovacích systémech u letounů bude přednášet Mgr. Helena Jahelková, Ph.D. (ČESON, ČSOP Nyctalus).

Webinář se koná v úterý 5. dubna 2022 od 18:00 hod. – viz pozvánka.

Akce probíhá v rámci projektu spolufinancovaného Hlavním městem Prahou a Státním fondem životního prostředí ČR na základě rozhodnutí ministra životního prostředí. Účast je zdarma.

Pokyny pro přihlášení:

Setkání se uskuteční na platformě ZOOM. Potřebovat budete počítač nebo mobilní telefon s reproduktory či sluchátky a stabilní internetové připojení. Mikrofon ani kamera nejsou nutné. Otázky bude možné klást prostřednictvím chatu.

Při prvním přihlášení vás systém pravděpodobně vybídne k nainstalování programu/aplikace, což zabere několik minut času. Proto doporučujeme přihlásit se s malým předstihem. Instalaci také můžete provést i dříve, abyste se pak při samotném přihlašování k webináři již nezdržovali – to lze udělat zde: https://zoom.us/download#client_4meeting

Naše virtuální místnost bude pro vás přístupná 10 minut před začátkem webináře, to znamená 5.4.2022 od 17:50 hodin na tomto odkazu: https://us02web.zoom.us/j/…09

Někdy se může stát, že po vás systém pro přihlášení do místnosti bude požadovat  MEETING ID a HESLO:

Meeting ID: 871 6545 2397

Passcode: 896717

V případě dalších dotazů nás můžete kontaktovat: olga.ruzickova@email.cz (Olga Růžičková).

Netopýří večírky online – 2. díl: O námluvách