Víte, že někteří netopýři podnikají každoroční sezónní migrace na vzdálenost téměř 2 000 km? Jakými metodami tento fenomén vědci zkoumají, kudy vedou tradiční migrační koridory a co při tom netopýry ohrožuje? To vše a ještě víc se můžete dozvědět v dalším díle Netopýřích večírků online, který proběhne v úterý 18. října od 18:00 hod. Přednášet bude Doc. Tomáš Bartonička, Ph.D.  z Přírodověděcké fakulty MU Brno, ředitel ČESON. Pozvánka ke stažení zde.

Akce probíhá v rámci projektu spolufinancovaného Hlavním městem Prahou a Státním fondem životního prostředí ČR na základě rozhodnutí ministra životního prostředí. Účast je zdarma.

Pokyny pro přihlášení:

Vyílání Netopýřího večírku se uskuteční na platformě ZOOM. Potřebovat budete počítač nebo mobilní telefon s reproduktory či sluchátky a stabilní internetové připojení. Mikrofon ani kamera nejsou nutné. Otázky bude možné klást prostřednictvím chatu.

Při prvním přihlášení vás systém pravděpodobně vybídne k nainstalování programu/aplikace, což zabere několik minut času. Proto doporučujeme přihlásit se s malým předstihem. Instalaci také můžete provést i dříve, abyste se pak při samotném přihlašování k webináři již nezdržovali – to lze udělat zde: https://zoom.us/download#client_4meeting

Naše virtuální místnost bude pro vás přístupná 10 minut před začátkem webináře, to znamená 18.10.2022 od 17:50 hodin na tomto odkazu: https://us02web.zoom.us/…z09

Někdy se může stát, že po vás systém pro přihlášení do místnosti bude požadovat MEETING ID a HESLO:

Meeting ID: 878 7390 0201 

Passcode: 163344

V případě dalších dotazů nás můžete kontaktovat: petra.ceson@seznam.cz (Petra Schnitzerová).

Netopýří večírky online – 3. díl: O migracích