Chcete vědět, kolik v ČR žije netopýrů? Poslechněte si, jak se u nás netopýři již 50 let sčítají a co pozoruhodného tak vědci zjistili. Zeptejte se na to, co vás zajímá, našich předních chiropterologů prof. RNDr. Ivana Horáčka CSc. (PřF UK Praha) a doc. Mgr. Tomáše Bartoničky PhD. (PřF MU Brno).

Webinář se koná ve středu 10. listopadu 2021 od 18:00 hod. – viz pozvánka.

Akce probíhá v rámci projektu spolufinancovaného SFŽP ČR na základě rozhodnutí ministra životního prostředí. Účast je zdarma.

Pokyny pro přihlášení:

Setkání se uskuteční na platformě ZOOM. Potřebovat budete počítač nebo mobilní telefon s reproduktory či sluchátky a stabilní internetové připojení. Mikrofon ani kamera nejsou nutné. Otázky bude možné klást prostřednictvím chatu.

Při prvním přihlášení vás systém pravděpodobně vybídne k nainstalování programu/aplikace, což zabere několik minut času. Proto doporučujeme přihlásit se s malým předstihem. Instalaci také můžete provést i dříve, abyste se pak při samotném přihlašování k webináři již nezdržovali – to lze udělat zde: https://zoom.us/download#client_4meeting

Naše virtuální místnost bude pro vás přístupná 10 minut před začátkem webináře, to znamená 10. 11. 2021 od 17:50 hodin na tomto odkazu: https://us02web.zoom.us/…z09

Někdy se může stát, že po vás systém pro přihlášení do místnosti bude požadovat  MEETING ID a HESLO:

Meeting ID: 859 6607 2124

Passcode: 127224

V případě dalších dotazů nás můžete kontaktovat: olga.ruzickova@email.cz (Olga Růžičková).

Netopýří večírky online – 1.díl: O monitoringu